Cesta našich absolventov po roku a pol

Greyson.eu/Blog/Absolventi/Cesta našich absolventov po roku a pol

Martin Macháček - Konzultant

Výhoda Greysonu je, že tu vždy cítim záujem zo strany svojich kolegov. Na nič nie som sám a všetci sú viac než ochotní mi poradiť, keď s niečím potrebujem pomôcť. Zároveň do mňa Greyson od začiatku vkladá veľkú dôveru. Dáva mi priestor sa na jednotlivých projektoch aktívne zapájať a moje nápady sú brané s rovnakou váhou, ako tie od mojich seniorskejších kolegov. Tým sa môžem ďalej rozvíjať vo svojich schopnostiach a zručnostiach.

Katarína Kočišová - Konzultant

Vďaka práci v Greysone som si za relatívne krátku dobu mohla skúsiť prácu v rôznorodých tímoch v rámci menšej i väčšej banky, a tak získať širší prehľad o fungovaní v našom odbore. Greyson vnímam skutočne ako svojho parťáka, a nie je to len fráza – cítim podporu od mojich kolegov ako v oblasti môjho kariérneho, tak aj osobného rozvoja. A ku všetkému navyše môžem vďaka benefitom a rôznym tematickým klubom (ktoré si navyše vymýšľame sami) skúšať nové aktivity a prežívať skvelé momenty so svojimi, dovolím si povedať, kamarátmi.

Viktorie Fričová - Konzultant

Práca v Greysone a na jeho projektoch je výzva. Každý deň prináša niečo nové a rozhodne sa nebudeš nudiť. Ako úplný začiatočník sa nemusíš báť, že by ťa hodili do vody. Dostaneš skúseného parťáka, ktorý ťa začiatky na projekte prevedie. Byť Greysoňákom však nie je len o práci. Ako radi hovoríme, Greyson je hlavne o ľuďoch. Vďaka prístupu nášho HR tímu a benefitom, ktoré pre nás pripravujú, sa líšime od ostatných firiem. Každý rok môžeš navštíviť dve vily v zahraničí. Založiť si vlastný klub a baviť sa s kolegami aj mimo práce. Stačí len chcieť a Greyson už potom urobí svoje. Za dobu čo som v Greysone som stretla veľa skvelých ľudí, niektorí z nich sa stali mojimi najbližšími priateľmi a život bez nich už si neviem predstaviť.

Štěpán Konšel - Junior Developer

Greyson ma prijal ešte pri vysokej škole ako študenta na part-time úväzok. Na začiatku som sa bál, že ako nováčik nebudem zapadať do firemných procesov, ale Greyson mi v tomto veľmi pomohol a ukázal, že práca nemusí byť len nepríjemná. Už ako junior som mal reálnu možnosť meniť časti projektu podľa mojich návrhov a pripomienok, bola do mňa vložená dôvera a možnosť sa prejaviť. Neznamená to však, že by som bol opustený a nikto sa o mňa nezaujímal. Naopak, nikdy som na nič nebol sám a kedykoľvek som sa zasekol, existoval niekto kto mi dokázal pomôcť. Ako čerešničku na torte má Greyson neskutočný social life a môžem len odporučiť sa zúčastniť rozmanitých Greyson clubs.

Všetky články:
© Greyson Consulting, 2007-2022.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram