Práca v Greyson

Greyson.eu/Práca v Greyson

Neustále hľadáme nové talenty na posilnenie našich teamov v oblasti consultingu, IT vývoja, business intelligence a testovania. Podieľaj sa s nami na širokom spektre zaujímavých projektov priamo v najväčších biznis organizáciách, pomôž nám riadiť ich transformáciu a určovať ich strategické rozhodnutia.

Greyson nie je korporácia. Sme mladá spoločnosť plná entuziazmu, v ktorej nie sú žiadne umelé bariéry medzi ľuďmi v odlišných divíziách alebo na odlišných úrovniach. V závislosti od tvojich kariérnych cieľov, skúseností a výsledkov sa budeš môcť pohybovať medzi rôznymi pozíciami a získavať tak rôznorodé pracovné skúsenosti.

Kariéra v Greysone

Consulting & projekty

Consulting poskytuje skvelé možnosti pre rýchly profesionálny rast a šancu získať rozmanité pracovné skúsenosti.

Budeš sa podieľať na analyzovaní trhov, procesov, organizácie a produktov. Naberieš skúsenosti v navrhovaní komplexných a inteligentných riešení, ako aj s prácou v medzinárodnom prostredí. Budeš pomáhať pri realizácii strategických projektov v najvýznamnejších spoločnostiach v strednej Európe.

Práca v consultingu si vyžaduje otvorenú myseľ, skvelé analytické myslenie, štruktúrovaný prístup, samostatnosť a otvorenosť k cestovaniu. Na oplátku získaš jedno z najzaujímavejších pracovných miest v oblasti biznisu a IT.

Prekroč svoje limity a poď rozvíjať svoju kariéru s nami!

IT vývoj & BI

Pracovné pozície v oblasti vývoja software a business intelligence ti umožnia pracovať s najnovšími technológiami a tvoriť komplexné IT systémy.

V závislosti od tvojej špecializácie, môžeš pracovať na nových internetových a mobilných bankových platformách pre najvýznamnejšie banky v strednej Európe, vyvíjať data warehouse, analyzovať big data alebo rozvíjať kľúčové front-end a integračné platformy.

Hľadáme IT expertov s vynikajúcimi schopnosťami riešiť problémy, ktorí sa dokážu rýchlo učiť, dodávať spoľahlivý kód a radi pracujú v tímoch.

Či už sa chceš zamerať na osvojenie konkrétnej technológie alebo na rast a riadenie vývojových tímov, Greyson je to správne miesto pre zanietených IT profesionálov.

Testovanie

Testing v Greysone ponúka jedinečnú šancu ponoriť sa do sveta biznisu a IT a byť súčasťou významných projektov.

Našim klientom pomáhame riadiť kvalitu pri dodávke ich hlavných IT projektov, ako sú implementácia internetových a mobilných platforiem, spustenie nových produktov alebo implementácii zmien požadovaných legislatívou. Rýchlo sa oboznámiš s bankovými produktmi, procesmi, IT architektúrou a metodikou projektového manažmentu.

Práca v testingu vyžaduje analytické myslenie, zmysel pre detail a schopnosť rýchlo sa adaptovať na nové prostredie.

Hľadáme čerstvých absolventov univerzít, študentov posledného ročníka a odborníkov na testovanie so skúsenosťami v oblasti vedenia testovacích tímov.

Pridaj sa k nám

Hľadáme výnimočné talenty pre posilnenie nášho teamu a to ako absolventov vysokých škôl tak aj skúsených odborníkov v IT a biznis sfére.

© Greyson Consulting, 2007-2022.
chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram