FB LI
EN | CZ | SK |

Home Services Clients People Career Contact

DevOps Engineer

Praha hl.m.

Job description

Náplň práce:

Konfigurace orchestrační platformy kontejnerů, integrace se stávajícími nástroji. Vytváření pravidel pro různá vývojová prostředí.

Vytváření CI/CD pipeline pro automatizovaný deployment aplikace, začleňování nových kroků do již existující pipeline.

Spolupráce na návrhu procesů automatizace.

Zavádění sw automatizace a automatizačních nástrojů do legacy prostředí.

Requirements

Co by měl uchazeč umět :

Hluboká znalost Linux / Unix operačních systémů a nástrojů pro jejich správu, monitoring a troubleshooting problémů.

Orientace v prostředí kontejnerů a praktická zkušenost s jejich produkčním provozem, monitoringem a troubleshootingem.

Dále zkušenosti s

instalací, konfigurací, administrací a monitoringem Kubernetes / Openshift
provozováním aplikací v kontejnerech, jejich správou, a deploymentem
zkušenosti z git repozitáři, branchemi, povědomí o různých způsobech vývoje aplikace, verzováním
vytvářením CI/CD pipeline
psaním automatizačních skriptů
Jenkins či jiným nástrojem pro automatizaci procesu vývoje softwaruAnsible nebo jinými automatizačními nástroji

Vlastnosti uchazeče:

Samostatnost a odpovědnost při plnění úkolů

Schopnost pracovat v různých týmech

Schopnost vydefinovat proces

Schopnost zapsat proces formou kódu

Schopnost orientovat se v kódu aplikace

Vítáme :

Znalost skriptovacích jazyků Bash / Python, případně dalších programovacích jazyků jako Go, Java, Groovy

Zkušenosti se psaním unit / integračních / uživatelských testů

Zkušenosti s SQL a noSQL databázemi

Znalost topologií sítí, protokol TCP/IP

Znalost protokolu HTTP

Znalost
konfigurace a škálování webových serverů

Zkušenosti s konfigurací aplikačních serverů

Zkušenosti s některým z předních cloudových providerů

We offer

Velice zajímavé mzdové podmínky

Možnost rychlého kariérního růst

Možnost práce na IČO

Intenzivní koučink od zkušených manažerů a pololetní hodnocení dosažených výsledků práce

Benefity: pronajatá vila u moře

Stravenková karta

Cestovní pojištění

Multisport karta

Až 6 týdnů dovolené

Zaměstnanecký referral bonus

Profesní školení

Firemní akce

Interested in this job?

Recruiter:
Dvořáková Štěpánka

stepanka.dvorakova@greyson.eu