FB LI
EN | CZ | SK |

Úvod Služby Klienti Náš tím Kariéra Kontakt

PMO Assistant/Junior Consultant

Bratislava

Popis práce

Hľadáme kolegu/-gyňu do tímu, ktorý/-á bude pracovať v Bratislave na projekte pre jednu z najväčších slovenských bánk. Náplňou práce bude pomoc projektovým manažérom s administratívnymi a operatívnymi úlohami súvisiacimi s bankovými štandardami a managementom projektových tímov. Pozícia je vhodná pre všetkých študentov, ktorí chcú vstúpiť do projektového života tou správnou nohou.

Náplň práce:
  • Podpora projektových manažérov a celého tímu v priebehu celej fázy projektu
  • Pomoc pri organizovaní, realizácií a uskutočňovaní projektu (business analýzy, technické a funkčné špecifikácie..)
  • Dodržiavanie časového harmonogramu, rozpočtu projektu - administratíva projektu, plánovanie, výkazy
  • Príprava podkladov pre mesačnú fakturáciu a predanie účtovníčke
  • Zabezpečenie vstupných školení pre zamestnancov a dohľad nad ich účasťou
  • Tvorba a aktualizovanie databázy zamestnancov, štatistík a metodík projektu

Požadujeme

  • Vynikajúce organizačné schopnosti
  • Profesionálne komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie, zdravá asertivita
  • Proaktívny a časovo flexibilný prístup k práci
  • Dôslednosť, precíznosť, diskrétnosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • Znalosť Anglického jazyka na úrovni B2 a vyššej je výhodou
  • Znalosť Slovenského/Českého jazyka je podmienkou

Ponúkame

  • Mzda 4,50 €/hod. brutto
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť profesného rastu
  • Teambuildingy a skvelá firemná kultúra
  • Možnosť podieľať sa na rôznorodých a zaujímavých projektoch
  • Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve

Zaujala ťa táto práca?

Mám záujem!
Kontakt:
Môstková Mária

maria.mostkova@greyson.eu